ADSL SPLITTER - ADSL/VDSL splitter, Annex B, 2x RJ11 / 1x RJ11

 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 6
 

ADSL/VDSL SPLITTER - rozbočovač signálu pro modem a telefon. Osazeno 3x standardním konektorem typu RJ11 (6P4C). Kompatibilní s ISDN, ADSL, VDSL, VDSL2 a VDSL2+ modemy. Určeno pro internetové přípojky operátorů O2, T-mobile, Vodafone a dalších.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 199 Kč
Ušetříte 70 Kč (–35 %)
129 Kč    
Kód produktu 832
Značka OEM
Kategorie VDSL modemy
Záruka 2 roky
 

Rozbočovač (splitter) slouží pro oddělení frekvenčního pásma, které využívá PSTN (klasická telefonní linka), nebo euroISDN2 od frekvenčního pásma, ve kterém pracuje technologie ADSL/VDSL. Systém ADSL/VDSL umožňuje současný provoz telefonní přípojky i přenos dat po jednom vedení a splitter odděluje telefonní hovor od přenášených dat. Splitter je možné použít ke všem ADSL/ADSL2+ a VDSL modemům.

Jedná se o pasivní elektronickou součástku, která zajišťuje rozdělení kmitočtového pásma na část hovorovou a nadhovorovou.

Rozměry: 5.5cm*4cm*2cm

Provedení: Annex B
Vstup: 1x RJ-11 konektor pro připojení telefonní linky
Výstup: 1x RJ-11 konektor pro telefon
Výstup: 1x RJ-45 konektor pro ADSL/VDSL modem

Pokud využíváte telefonní linku pouze pro internet a stolní telefon nevyužíváte, tento splitter nemusí být použit a kabel od operátora můžete zapojit rovnou do vašeho modemu

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.